Süreçten Önce Ne Yapıyoruz?

Türkiye Cumhuriyeti, sağlık turizmi kapsamında çeşitli teşvikler sunmaktadır. Vize hizmetlerinde ve uçak seyahatlerinizde yararlanabileceğiniz bu hizmetler işlerinizi kolaylaştıracak ve ekonomik olarak avantaj sağlayacaktır.

 

Sadece sizlere hizmet etmek için atanan danışmanımız, isteğinize ve beklentinize uygun olarak transferi, konaklamayı ve otele kadar ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetleri planlar, organize eder ve sizinle tüm süreçte iletişim halinde olur. Engelli hastalarımız için transfer gereksinimlerini planlayarak sorunsuz bir yolculuk deneyimini mümkün kılar.

 

Sizlere yardımcı olacak danışmanlarımız, istek, beklenti ve ihtiyacınıza göre opsiyonel hizmetler için sizleri yönlendirir ve taleplerinizi sizler adına karşılar.

 

Sağlık hizmetlerindeki tecrübe ve bilgi birikimi ile danışmanlarımız, ihtiyacınız olan sağlık hizmetlerini planlar ve sizlerin onayına sunar. En ekonomik çözümlerle sağlık sorununuza yönelik en ideal sağlık hizmeti için sizleri havaalanında karşılar.

 

Onaylanan sağlık hizmeti talebinizin akabinde gerçekleşecek seyahatinizde Türkiye’de sizleri danışmanlarımız istediğiniz şekilde karşılayacaktır. Daha önceki aşamalarda belirttiğiniz talep ve isteklerinize göre sizin adına organize edilen süreçte danışmanlarımız sizleri yönlendirecek ve hekiminiz ile sizler arasında köprü vazifesi görecektir.