Neden Gintaş Sağlık?

2021
27
Eki
No image available

Sağlık hizmetlerinin diğer hizmetlere göre ayırt edici özellikleri bulunmaktadır. Uzmanlaşmanın yüksek olması, karmaşık ve kompleks işlerin var olması, belirsizliğin fazla olması, ikamesinin olmaması, tüketiminin rastlantısal olması ve ertelenemez olması en belirgin ayırt edici özellikleridir.

 

Gintaş Sağlık, sağlık hizmetlerindeki tecrübesi, bilgisi, uzman ekibi ve sağlık hizmetlerinin ayrıt edici tüm özellikleriyle baş edebilme, yönetebilme ve organize edebilme becerisiyle hastalara hizmet etmektedir. Sağlık turizmi içinde yer alan tüm organizasyonu tek bir elden hastaları için yürüten Gintaş Sağlık, sizin adınıza süreci planlar, yürütür ve uçağınıza binene kadar sizlere eşlik eder. Bunu yaparken sizin için en yetkin hekimi belirler, sağlığınızı takip etmesi için uzman sağlık personelinin sizlere eşlik etmesini sağlar, hasta danışmanları ile tüm sürecinizde sizlere danışmanlık imkânı sunar ve organizasyon ekibiyle de sağlık hizmetleri dışında kalan tüm hizmetlerin sizlere uygun olarak planlanmasını sağlar.

27
Eki
No image available

Gintaş Sağlık, tüm süreçlerinde kaliteyi ve hasta dostu bir yaklaşımı garanti eder. Şeffaf olarak yürütülen tüm süreçlerde, istenmeyen bir durumda veya makul mazeretinizin olduğu durumlarda ücretsiz iptal ve %100 geri ödeme imkânı sunar.

27
Eki
No image available

Sağlık durumunuza, hastalık geçmişinize veya öykünüze en uygun sağlık hizmetlerini planlar. Sorununuza, isteğinize ve beklentinize en uygun hastane, hekim ve sağlık profesyoneli eşleştirmesini yapar.

27
Eki
No image available

İhtiyacınız olan sağlık hizmetlerinin ne olduğunu veya hangi branşlardan hizmet alacağınızı bilmiyorsanız, danışmanlarımızla online görüşebilir, hekimlerimizden görüşler alabilir ve tedavi planlaması yapabilirsiniz.

27
Eki
No image available

Türkiye Cumhuriyeti, sağlık turizmi kapsamında çeşitli teşvikler sunmaktadır. Vize hizmetlerinde ve uçak seyahatlerinizde yararlanabileceğiniz bu hizmetler işlerinizi kolaylaştıracak ve ekonomik olarak avantaj sağlayacaktır.

 

Sadece sizlere hizmet etmek için atanan danışmanımız, isteğinize ve beklentinize uygun olarak transferi, konaklamayı ve otele kadar ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetleri planlar, organize eder ve sizinle tüm süreçte iletişim halinde olur. Engelli hastalarımız için transfer gereksinimlerini planlayarak sorunsuz bir yolculuk deneyimini mümkün kılar.

 

Sizlere yardımcı olacak danışmanlarımız, istek, beklenti ve ihtiyacınıza göre opsiyonel hizmetler için sizleri yönlendirir ve taleplerinizi sizler adına karşılar.

 

Sağlık hizmetlerindeki tecrübe ve bilgi birikimi ile danışmanlarımız, ihtiyacınız olan sağlık hizmetlerini planlar ve sizlerin onayına sunar. En ekonomik çözümlerle sağlık sorununuza yönelik en ideal sağlık hizmeti için sizleri havaalanında karşılar.

 

Onaylanan sağlık hizmeti talebinizin akabinde gerçekleşecek seyahatinizde Türkiye’de sizleri danışmanlarımız istediğiniz şekilde karşılayacaktır. Daha önceki aşamalarda belirttiğiniz talep ve isteklerinize göre sizin adına organize edilen süreçte danışmanlarımız sizleri yönlendirecek ve hekiminiz ile sizler arasında köprü vazifesi görecektir.

27
Eki
No image available

Sizler adına sürecinizi tüm yönleriyle organize eden danışmanlarımız, sizleri yalnız bırakmayacaktır. İhtiyacınız halinde 7/24 ulaşabileceğiniz danışmanlarımız sizleri tedavi sürecinizde sık sık ziyaret edecektir. Danışmanlarımız, tedaviniz devam ederken ihtiyaç duyduğunuz veya talep ettiğiniz konularda sizlere yardımcı olacaktır. Gitmek istediğiniz müze, okumak istediğiniz kitap, izlemek istediğiniz maç, dinlemek istediğiniz sanatçı ya da yemek yemek istediğiniz restoran gibi tüm hizmetleri sizin adınıza organize edecektir.

27
Eki
No image available

Danışmanlarımız, başarılı bir şekilde sonuçlanan tedavinizden sonra taburculuk işlemlerini sizler adına yürütecektir. Süreçten önce olduğu gibi süreç bittikten sonra da konaklama, transfer veya diğer tüm süreçlerde danışmanlarımız sizlere rehberlik edecektir.

 

Gintaş Sağlık ile sağlık sorunlarınıza çözüm bulacak, en konforlu ve en rahat seyahatinizi gerçekleştireceksiniz.