Hizmetlerimiz

Sağlık Danışmanlığı

Türkiye’deki tedavinizi organize ediyor, size bu süreçle alakalı ücretsiz bilgilendirme ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Türkiye'de Tedavi

Türkiye’de kendinizi güvende ve evinizde hissedin. Tedavinizin başlangıcından sonuna kadar emin ellerdesiniz. Sağlığınız sağlımız, memnuniyetiniz başarımızdır.

Ön Tanı / Check Up

Orta yaşlı her bireyin, yılda en az bir sefer check-up kontrolünü yaptırması gerekir. Asistanlarımız ön tanınız ve check-up hizmetleri için sizin adınıza sağlık ekipleri ile görüşme sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Havaalanı Transferi

Bizi seçtiniz ve yolculuk başladı… Asistanlarımız sizi havaalanında karşılıyor, konaklayacağınız otele ulaştırmak üzere transfer aracımız ve şoförümüz hazır bekliyor.

Uçak Bileti

Geliş ve gidiş biletlerinizi temin etmek, en uygun, hızlı ve konforlu bir seyahat geçirmenizi sağlamak için uzman enformasyon ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Konaklama Hizmeti

Alanında uzman organizatörlerimiz ve dilediğiniz bütçe ve konforda konaklama organizasyon, rezervasyon ve yerleştirme hizmetlerimiz ile daima yanınızdayız.

Tercümanlık Hizmeti

Tedavi süreniz boyunca asistan ve tercümanlarımız aracılığı ile hastane, sağlık ekipleri, araç transferleri ve otel konaklama ihtiyaçlarınızı organize edip size 7/24 tercümanlık ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Şehir Turları

Talep etmeniz halinde Türkiye’de tercih ettiğiniz tedavi öncesi ve sonrasında dinlence, eğlence ve gezi organizasyonları ile tatil paketlerimiz yorgunluğunuzu ve stresinizi alacaktır.

Pasaport İşlemleri

Bizi arayın ve “Sağlık vizesi nasıl alabilirsiniz, vize koşular nelerdir?” gibi sorularınızın cevabını kolayca öğrenin. Tüm işlerinizi sizin adınıza biz halledelim.

ÜCRETSİZ TEKLİF ALMAK İSTER MİSİNİZ?

+90 (850) 260 17 17 numaralı telefondan bizi arayın veya teklif formunu doldurun