Hakkımızda

Gintaş Sağlık, “Gintaş Turizm ve Seyahat Acentesi” adıyla Türkiye Diyanet Vakfı Kuruluşu olan Komaş A.Ş. bünyesinde yer almaktadır. 30 Temmuz 1991 tarihinde faaliyetlerine başlayan Gintaş Turizm, Turizm Bakanlığı A Grubu Turizm İşletme Belgesi sahibidir. Konaklama, uçak bileti, havaalanı transferi, tercümanlık hizmetleri, pasaport işlemleri ve şehir turları gibi diğer hizmetlerin de organizasyonunu yapmaktadır.

Gintaş Sağlık, sağlık hizmetlerindeki bilgisinin, birikiminin ve tecrübesinin yanı sıra sahip olduğu nitelikli insan kaynakları ile sağlık turizmi kapsamında Türkiye’de sağlık hizmeti almak isteyen bireylere hizmet vermektedir. Bu kapsamda, sunduğu sağlık hizmetleri olan sağlık danışmanlığı, tedavi planlaması, ön tanı ve check-up işlemleri ile sağlık hizmeti almak için Türkiye’yi tercih eden bireylere hizmet vermektedir.

logo_abim                logo_aap                logo_aafp        logo_nrha.

Sağlık turizmi, tıbbi hizmetlerin yanı sıra diğer tamamlayıcı hizmetlerin de verildiği bir alandır. Gintaş Turizm Acentesi, 1992 yılından günümüze Türk Hava Yolları, Atlas Global, Sun Express ve Pegasus Hava Yolları İç/Dış Hatlar Yetkili Acentesi, IATA (International Air Transport Association-Uluslararası Hava Taşımacılığı Derneği) üyesi olarak tüm IATA üyesi havayollarının biletlerini satma yetkisine sahip olmuştur. Bu özellikleriyle Gintaş, yurt dışından Türkiye’ye gelmek isteyen bireylere uçak bileti satışı yapabilmekte ve seyahatlerini organize edebilmektedir.

Ayrıca, güçlü sektörel bağlantılarıyla sağlık turizmi kapsamında ihtiyaç duyulan diğer hizmetler olan uçak bileti, havaalanı transferi, tercümanlık hizmetleri, pasaport işlemleri ve şehir turları gibi konularda bireylerin, istek, beklenti ve ihtiyacına göre kusursuz ve eksiksiz bir planlama yapabilmekte ve süreci organize edebilmektedir.

Gintaş Turizm, alanında uzman personeli, 30 yılı aşkın tecrübesi ve profesyonelliği ile yurt içi ve yurt dışından birçok kişi ve kuruluşa hizmet vermektedir. Sağlık turizminde dünya standartlarında hizmet vermeyi prensip edinen ve kaliteli hizmeti kuruluş felsefesi haline getiren Gintaş Sağlık, sağlık sorunlarınızın giderilerek eski sağlığınıza dönmeniz için 7/24 çalışmaktadır. Mutlu ve sağlıklı bir yaşam için sizleri de bekliyoruz…

GİNTAŞ AİLEMİZİN YENİ ÜYELERİNDEN SİZE MESAJ VAR!

  • Türkiye'de bir yabancı olduğumu hiç hissetmedim. Gintaş bana sadece sağlığım için değil, başka pek çok konu için de rehber oldu. Türkiye'nin misafirperver yönünü en iyi şekilde gösterdiler.
    Halimo Adam
  • Ben tüm tedavi sürecimi Gintaş'a teslim ettim ve sonrasında sadece arkama yaslandım. Hastanemi, doktorlarımı, refakatçilerimi, kısacası her adımı en ince ayrıntısına kadar düşündüler. Bana bir aile hassasiyetiyle yaklaştılar.
    Baktık Abdullah